Sosyal Medya

Facebook Mesaj Silme Güncellemesini Her An Duyuruabilir

                Facebook mesaj silme özelliği kısa zaman içerisinde duyurulabilir.

Sosyal medya devinin adı son zamanlarda çok iyi anılmıyor. İlk önce yapılan Cambridge Analytica ile verilerin paylaşılması ve ardına facebook sağlık verilerini toplamak istemesi şirketin itibarını günden güne azaltıyor. Sadece itibarı değil aynı zaman da piyasa ve borsada ki değerleri de bir hayli geriliyor. Tüm bunların üzerine set çekip sosyal medya devinin itibarını düzeltmek için facebook mesaj silme özelliği güncellemesini getirmeyi düşünüyorlar.

facebook-mesaj-silme-guncellemesi
facebook-mesaj-silme-guncellemesi

Facebook mesaj silme özelliği getirilmek istenmesi bu skandallardan önce alınan karar mıydı henüz bilmiyoruz. Çünkü güncellemelere göz atacak olursak, bir uygulama için geliştirilen güncelleme diğer uygulamalarda da görülüyor. Örneğin instagrama gelen story güncellemesinin ardından Whatsapp ve Facebook içinde story ekleme gelmişti. Sosyal medya devinin sahip oldu diğer uygulamalar instagram ve whatsapp için bu özellik zaten kullanılabilir durumdaydı. Bunun da daha önceden planlanmış olduğunu söylesek yanlış olmaz.

facebook-mesaj-silme-guncellemesi
facebook-mesaj-silme-guncellemesi

Facebook mesaj silme özelliği , Messenger içinde bulunacak. Resmi bir açıklama yapılmasa da skandalların ardından hem Facebook hem de Messenger uygulamasını kullanılma oranı günden güne azalıyor. Şirket bu durumla başa çıkmak için elinden geleni yapacaktır. Şunu da hatırlatmak fayda var , Facebook zaten hali hazırda en popüler sosyal medya uygulamalarının sahibi. Bu konuyla alakalı olan bütün postlar, gönderiler ve hashtagler için manipülasyon yapar mı bilmiyoruz. Bakalım ilerleyen günler de başka hangi özellikler gelecek.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.