Epic, ‘berbat’ ve overnowered Infinity Blade’i Fortnite’den kaldırdığını söylüyor.

0
28

Kısa ömürlü ‘efsanevi’ madde oyunu bozdu

Epic, bu sabah yaptığı duyuruda, yeni ve tartışmalı Infinity Blade “efsanevi” maddesinin , öğenin aşırı güçlenmiş doğası ve oyunda çığır açan, geç bir oyun silahı olarak oynadığı yaygın eleştiriyi takiben , Fortnite’den çıkarıldığını duyurdu . Geri dönüş, Epic ilk defa değil, popüler bir tasarım kararını çok hızlı bir şekilde değiştirdi, geliştiricinin bunu duyurmak için kullandığı dil için ne kadar önemliydi, ne kadar Epic pazarlama ve reklamın son zamanlarda piyasaya sürüldüğünü açıkladı. sezon 7.

“Özellikle son oyunda, iyi bir sayaç olmaksızın Infinity Blade’i berbatlaştırdık ve yuvarladık” diyor şirketin tweet’i değişimi açıklıyor. “Infinity Blade tonozluydu ve mitsel maddelere yaklaşımımızı yeniden değerlendiriyoruz. Bizi bu konuda çağırdığınız için teşekkür ederiz! ”Nadiren şirketin böyle sade bir ifadeyle çok kötü bir hata yaptığını söyledi. Ancak, Infinity Blade açıkça iyi düşünülmüş değildi.

Birincisi, madde oyunculara benzeri görülmemiş bir hareketlilik, neredeyse herhangi bir rakibi bire çarpma yeteneği ve oyuncuların yapısını bozma yeteneğini verirken, her bir oyuncu, her bir öldürmeyle oyuncunun sağlığının önemli bir kısmını geri getirdi.

 Epic, öğenin Winter Royale rekabet turnuvasında nasıl kullanıldığına dair geri bildirimlere yanıt olarak, haftanın başlarında öğenin sağlık yenileme yönünü aşağı çekti . Ayrıca, bıçağı korurken kaynakları toplayabilme yeteneğini ortadan kaldıracağını da açıkladı.

Ama genel olarak, oyuncuları kazanmak için kılıcı kullanan profesyoneller de dahil olmak üzere, bu kadar güçlü bir parçanın son derece rekabetçi bir oyuna – büyük bir e-spor tutkusuyla, daha azına – düştüğü kadar az ama hiç öngörüsüz bir oyuna düştüğü için öfkeliydi . Oyunu ve e-spor manzaralarını nasıl değiştirebilir? Şimdi, bu geri tepme daha kesin bir eylem başlatmış gibi görünüyor.

Infinity Blade, Epic’in daha iyi e-spor ekipleri ve sporcuları cezbeden rekabetçi bir sahne ile Fortnite’ın sürekli ve sürekli değişen doğasını dengelemeye yönelik Epic daha geniş mücadelesinin yüksek bir örneğidir. Twitch üzerinde nokta. Planörünüzü yeniden yerleştirme ya da patlayıcıların yapılardan zarar görmesini sağlayıp sağlamadığı gibi , Epic her zaman Fortnite’nin beceri boşluğunu ya da en iyi oyuncularla ortalamalar arasındaki deltayı daha küçük hale getirmenin yollarını arıyor .

Bunun bir nedeni var. Her ne kadar bir oyun kazanamazlarsa, ya da tecrübeli oyuncular tarafından sürekli olarak yetenekli hale gelirlerse, ya da kontrol etmek için kontrol etmek için taze bir şey yoksa, gündelik oyuncular her gün Fortnite’a geri dönmeyecek (ve duygulara ve ciltlere para harcayacak). ilginç deneyimler.

Epic oyuncu geribildirimini dikkatlice dinlemeye ve oyunda hemen hemen her geliştiriciden daha hızlı değişiklikler yapmaya eğilimlidir.

 Sınırlı zamanlı oyun modları ve hızlı yineleme sayesinde, Fortnite’ın hem günlük oyuncular, hem de profesyoneller ve oyuncular için çok geniş bir popülariteye sahip olmasını sağlayarak, en fazla miktarda insanın düzenli olarak giriş yapabilmesi için en az bir veya iki iyi neden sunması gerekiyor. (Topluluk, sınırlı bir zaman kılığına girdiğinde kılıcın daha mantıklı olacağını hemfikir gibi görünüyor.) Ama her seferinde, çok uzaklara gidiyor gibi görünüyor ve Sonsuzluk Bıçağının ismine kadar yaşadığı anlaşılıyor. biraz fazla etkili.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here