BilgisayarDonanım

En iyi ücretsiz antivirüs yazılınları 2020

1. Bitdefender Antivirus Ücretsiz Sürümü

2020’deki en iyi ücretsiz antivirüs tarayıcı proğramları

İşletim sistemi: Windows, Mac, Android | Özellikler: Phishing koruması, Davranışsal analiz, Otomatik tarama

Temelde tam ürünün AV bölümünden oluşan Bitdefender Antivirus Free Edition’ın , sektör ortalamasından neredeyse evrensel olarak daha hızlı olan temiz, hafif, iyi yapılandırılmış tarama mekanizmaları ve rakipsiz virüs tanımları, Bitdefender’ın ücretsiz  yazılımların başında olduğunu söyleyebiliriz.

2. Avira Ücretsiz Antivirüs

Birçok ekstra ve çok yapılandırılabilir

İşletim sistemi: Windows, Mac, Android, iOS | Özellikler: Virüs algılama, Kimlik avı koruması, Dahili VPN, Sistem optimizasyon araçları

Windows için Avira Free Antivirus , test edilen tehditlerin% 99,7’sini azaltarak AV-TEST’in sıkı test programında yüksek puan almaya devam ediyor ve genellikle donanımınıza çok büyük bir yük getirmiyor.

Temiz, samimi bir arayüze sahip – 2018 için hazır bir yeniden tasarım ile – ve minimum yanlış pozitifler atıyor. Fidye yazılımı ve kimlik avı koruması, 500MB / ay VPN ve çeşitli hızlandırma vaatleri ile isteğe bağlı olarak birlikte çalışmak için ücretsiz bir güvenlik paketinin sunulması anlaşmayı güçlendirir. Bu, alabileceğiniz en iyi ücretsiz antivirüs paketlerinden biridir.

3. Kaspersky Ücretsiz

Kullanımı son derece kolay

İşletim sistemi: Windows | Özellikler: Gerçek zamanlı tarama, Kimlik avı koruması, E-posta tarama, Casus yazılım koruması

Kaspersky’nin Windows güvenlik yazılımının ücretli sürümü, genellikle en iyi virüs önleme çözümlerinin listelerini üstlenir ve AV-TEST, en son test turunda bir kez daha tam puanlar verdi.

Beklediğiniz gibi, Kaspersky Free, tam programın ölçeklendirilmiş bir sürümüdür – gerçekten sevdiğimiz bir araç (aşağıda hangisi daha fazla). Ücretsiz sürüm, PC’niz için güçlü, fırfırsız ve en önemlisi ücretsiz korumaya odaklanmak için gizlilik koruması ve güvenli ödeme sanal alanları gibi ek özellikleri barındırır. Sonuç, virüslerden korunma konusunda etkili bir iş yapan, kullanımı son derece kolay bir yazılımdır.

[ilgiliicerik icerik_id=”24313″]

4. Avast Ücretsiz Antivirüs

Freebie ekstraları

İşletim sistemi: Windows, Mac, Android | Özellikler: Virüs algılama, Oyun modu, Şifre yöneticisi, Kötü amaçlı yazılım tarayıcı

Avast ve AVG, 2016’nın ortalarında ikincisini resmi olarak edinmesine rağmen henüz tam olarak birleşmedi. Yeni birleşik şirket, iki ücretsiz antivirüs ürününün ayrı kalacağını söylüyor, ancak yakında yakında ortak bir AV paketi var. Yine de, Avast’ın etkili kullanıcı tabanını (ve dolayısıyla tehdit algılama ağını) 400 milyon kullanıcıya genişleterek çalışmak için çok daha fazla veri var.

Avast Free Antivirus’ün en son sürümü, gerçekten çok kullanışlı olan işlemci aç bir oyunu ateşlediğinizde pop-up’ları susturmak ve sistem yükünü azaltmak için otomatik bir oyun modu ekliyor ve arayüze yeni ve temiz bir bakım verildi. Bir şifre yöneticisi de var, bu da güvenlik portföyünüze yadsınamaz derecede iyi bir ek.

5. Sophos Seyahat

Bilgisayarlarla dolu bir ev için mükemmel bir seçim

İşletim sistemi: Windows, Mac | Özellikler: Virüs algılama, Kimlik avı koruması, Ebeveyn kontrolleri, 10 PC’ye kadar korur

Kendini “işletme sınıfı güvenlik” olarak pazarlamak, Sophos , çoğu ücretsiz antivirüs yazılımından biraz daha fazlasını yapar ve aslında aileler için daha uygun görünür.

Kimlik avı önleme ve en önemlisi içerik kontrolü gibi tarayıcı araçlarının yanı sıra standart virüs koruması ve kötü amaçlı yazılımdan koruma koruması alırsınız. 10 PC’ye kadar merkezi yönetim ile birlikte bu, çocuklarınızın tarama seçeneklerini etkili bir şekilde kilitleyebileceğiniz anlamına gelir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.