HaberlerMobil

En iyi Android podcast uygulamaları

Android’de, podcasting uygulamaları söz konusu olduğunda, yolunuzu ilerletmek için etkileyici bir seçim var. Hepsi benzer özellikler içeriyorlar ama bazı farklılıklar bulacaksınız, bu yüzden biriyle uğraşmadan önce araştırmanızı yapmaya değer – ve bu en iyi seçeneklerin listesi bazı işaretçiler sağlayacaktır.

Google Podcast’leri (ücretsiz)

Google’ın podcast oyununa girmesi uzun zaman aldı ancak nihayet kendi adanmış Android podcast uygulamasını yayınladı . Uygulamanın rekabeti incelemek için zaman vardı ve bunu başarmak için başarılı üçüncü taraf uygulamalarından bit ve bobs almış. En sevdiğiniz podcast’leri abone olmak ve indirmek çok kolay ve keşif özellikleri kütüphanenizi geliştirmek için biraz zaman harcadıktan sonra iyi çalışıyor.

 

Ancak, Google Podcast uygulamasının en büyük bonuslarından biri, Google Asistan sayesinde tüm cihazlarınızı dinleyebilmenizdir. Evinizdeki bir podcast’i dinliyor olabilirsiniz ve ön kapıdan geçtiğinizde, Google Home cihazınıza bıraktığınız yerden tam olarak yer almasını söyleyin.

SoundWaves Podcast Player (ücretsiz)

SoundWaves, reklamlarla spam olmaktan bıkmış ve bıkmış kişiler için en iyi Android podcast uygulamasıdır. Bu açık kaynaklı alternatif tamamen reklamsız ve sıfır uygulama içi satın alımlar var. Tabii ki, kullanıcı arayüzü orada en güzel değil, ama hız ve kullanım kolaylığı için inşa edilmiştir. Ayrıca, bir masaüstü veya dizüstü bilgisayardaki tarayıcınızda podcast’leri dinlemenizi sağlayan bir web oynatıcısı da vardır , işte çalışmak için mükemmel!

 

SoundWaves Podcast Player ayrıca Sonos ile senkronize edilir, böylece evinizdeki sık kullanılan podcast’leri dinlemek için ev hoparlör sisteminize podcast’ler ekleyebilirsiniz. Bu şekilde dinlemek isterseniz, Chromecast veya Chromecast Audio ile de çalışır.

Cep Oyuncuları (Ücretli)

Pocket Casts, epey bir süredir podcasting oyununa katılıyor ve iOS ve Android’deki türünün en iyi uygulamalarından biri olarak kabul ediliyor (aynı zamanda yakın zamanda bir web portalı da başlattı). Pocket Casts’ın avantajlarından biri, birden fazla cihaz ve platform üzerinden dinlemenizi senkronize etmektir.

 

App podcast’leri hızlandırmak için birkaç akıllı hile içerir (hız ayarı ve sessizliği kesmek gibi) ve keşif araçları da iyi bir araya getirilmiştir. Android Wear’ı destekliyor ve Google’ın Materyal Tasarım standartlarına güncellendi, bu yüzden bir göz atmaya değer.

BeyondPod (Ücretli)

Pocket Casts gibi, BeyondPod temiz ve cazip bir arayüzle geliyor ve içeriğinizi buluta senkronize ediyor, böylece siz farklı cihazlardan dinlemeyi sürdürebiliyorsunuz. Uygulamaya erişim pahalı tarafta bir dokunuş ama 7 günlük ücretsiz deneme seçeneği var, böylece ilk önce beğenip görmediğinizi görebilirsiniz.

 

BeyondPod’un öne çıktığı alanlardan biri de podcast’lerinizi yönetmekte ve bunları kolayca kullanabilmenizi sağlıyor, ayrıca hızlı ev ekranı erişimi için bir widget da mevcut. Hareket halindeyken dinlemek için belirli podcast türlerini gruplandırmak istiyorsanız akıllı çalma listesi desteği de vardır.

Podcast Cumhuriyeti (ücretsiz)

Arayüz buradaki diğer seçeneklerden bazıları kadar cilalı değil, ama Podcast Republic özellikleri ile dolu ve en az yaygara ile tüm podcasting ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor. Tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilir ve kaldırmak için bazı reklamlarla veya ödeme (1,99 $) kullanabilirsiniz.

 

Uygulama iyi tasarlanmış ve sezgisel, hem de kategoriye göre seyretmenizi sağlamanın yanı sıra, beklenmeyen, en sevilen ve son çıkan podcast’leri hızlıca çekmenizi sağlıyor. Ayrıca özelleştirilmiş çalma listeleri oluşturma seçeneği de var. Dropbox destekli bir senkronizasyon özelliği, beraberindeki bir widget ve kullanışlı bir araba modu görünümü var.

Spotify (ücretsiz)

Pocket Casts yıllardır çalışıyor ama Spotify sadece parmaklarını sadece podcasting sularına batırdı. Podcast sahnesinde çok yeni olmasına rağmen, masaya getirdiği her şey, Android için en iyi podcasting uygulamalarına kadar listenin hemen üstündedir.

 

Tek sorun şu: podcasting özelliği henüz yayılmamış. Çok uzun olmamalı ama resmi bir tarih yok. Yine de, Spotify uygulamasının kalitesine bağlı olarak, podcasting özelliklerine nihayet Android uygulamasına geçtikleri zaman bir koşuşturma vermenizi öneririz.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.