AndroidMobil

En güzel selfie OPPO’nun Reno3 Modelinde

OPPO Reno3, sokağa çıkmanın yasak olduğu bu günlerde, 44MP ön kamerası ile selfie çekimlerinde farkını ortaya koyacağını açıkladı.
OPPO’dan yapılan resmi açıklamada, selfie ön kamerada en yüksek çözünürlüğe sahip Reno3 ile evlerde çekilecek selfie’lerin, gelecekte bugünlere dönüp bakmak için birer güzel bir hatıra olarak saklanacağını belirtti.

Ultra Net 108 MP Görüntü, Her Detayda Netlik

Ultra Net 108 MP Görüntü özellikli Reno 3, yüz detayları ve metin ayrıntıları gibi özellikle parlak ışıkta en yaygın kullanım senaryolarını optimize eder. 48 MP Ana (f/1.8), 8 MP Geniş Açı (f/2.2), 13 MP Telefoto (f/2.4), 2 MP Mono (f/2.4) arka kamera ve 4K video kayıt özelliği bulunur.
Ultra Karanlık Modu İle Gecenin Güzelliğini Yakalayın

Reno 3, Ultra Karanlık Mod ile olağanüstü gece manzarası görüntüleri oluşturur. Güçlü NPU, görüntüleme süresini kısaltır ve çok çerçeveli Yapay Zeka parazit azaltma, görüntünün gürültüsünün azaltılmasına yardımcı olur.
Rafine Edilmiş Selfie Görüntüleri

Reno 3’ün 44 MP selfie kamerası, her yüz detayını ultra yüksek çözünürlükte yakalar. Saç, cilt ve kirpikleri göze daha hoş hale getiren ayrıntılı dokuların cazibesini görün.

 

Kusursuz Gece Çekimleri Oluşturun

Fotoğraf ister neon ışıklı bir sokakta, ister büyüleyici bir barda çekilmiş olsun; portreleriniz mehtaplı gecede parlak görünecek. Etkinleştirildiğinde, ideal görüntüyü oluşturmak için aynı anda birden fazla fotoğraf çekilir ve birleştirilir.

Ultra Video Sabitleyici 2.0 İle Sabit Videoda Yeni Bir Dönem

Reno3, yeni çift görüntü sabitleme işlevini getirmek için Ultra Geniş Açılı Lens’i kullanarak video sabitleme için çıtayı bir kez daha yükseltti. İster günlük kullanımda isterse yoğun aktivite sırasında olsun, birinci sınıf video kalitesi sağlanır.

 

Tek Hareketle Kilit Açma

Ek olarak, sahte karşıtı kimlik tanıma güvenliği artırmak için optimize edilmiştir. Gizli Parmak İzi Kilit Açma 3.0 özelliği bulunur.
VOOC Hızlı Şarj 3.0

Daha uzun süre dayanıklı, daha hızlı şarj süresi. Sadece 30 dakikada %0’dan %50’ye kadar şarj edin. Sadece 73 dakikada %100 şarj edin.
Yüksek Çözünürlüklü Ses ve Dolby Atmos

Görsel ve İşitsel güç santralleri bir araya gelerek elinizin avuç içinde size sürükleyici bir ortam sunar.
Soloop, Düzenle ve Paylaş

Soloop, seçilen müziğin ritmine uyacak şekilde videoyu otomatik olarak düzenleyen bir video düzenleme uygulamasıdır. Ayrıca muhteşem bir orijinal video için otomatik olarak geçiş efektleri ekler.

 

Dünyanın ilk 44MP ön kamerası ile evlerde selfie zamanı başlatıyor

 

Selfielerin  en güzeli OPPO’nun Reno3 modeliyle çekilebileceği belirtilen açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

“Dünyanın ilk 44MP ön kamerasına sahip Reno3 ile çekeceğiniz yüksek kaliteli fotoğraflar, gelecekte dönüp bakmanız için birer koleksiyon değeri taşıyacak. Aynı zamanda ön kamerada Gece Modu özelliğini sunan OPPO Reno3 ile karanlık ortamda çekeceğiniz fotoğraflar da hiçbir bulanıklık olmadan üstün görüntü kalitesi sunacak.

 

AMOLED ekranda dünyanın ilk 44 MP ön kamerasına sahip olan Reno3, ultra gelişmiş fotoğrafçılık performansı sunuyor. Hem selfie hem de video selfie modunda yapılan yakın çekimlerde ultra net kareler çekebilen Reno3, Yapay Zeka Güzellik Modu’nda ise doğal güzelliği yakalıyor. Ön kamerada bulunan gece modu, gece yapılan çekimlerde de farklı bir deneyim yaşatıyor. Çekeceğiniz her güzel fotoğrafla Reno 3 sizi koleksiyoner olmaya davet ediyor.”

 

OPPO  Reno3 Pro

Reno3 Pro’nun performansı önceki modellere göre önemli ölçüde iyileştirildi. Reno3 Pro’da 12GB bellek ve 256GB’a kadar artabilen dahili hafıza seçenekleri bulunuyor. Yazılım konusunda ise Reno3 Pro yeni ColorOS 7 sistemiyle birlikte geliyor. Kenarsız bir estetiğe sahip ColorOS 7 sistemi, yeni simgeleriyle renk doygunluğunu azaltıyor. Gün boyu koyu mod özelliği ve akıllı arka ışık mekanizmasıyla Reno3 Pro, gözleri korumak için çeşitli kullanım senaryolarına uyum sağlıyor.

ColorOS 7 ile Reno3 Serisi, geliştirilmiş bir oyun performansı ile etkileyici ve akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Hyper Boost, dokunmatik optimizasyon ve kare hızı optimizasyonu ile gecikmeyi azaltıyor; oyunların daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Dokunmatik optimizasyon sayesinde güç azaldığında bile dokunma tepkisi hızlı kalıyor, gereksiz işlemleri azaltırken dokunmatik tarama sıklığını artırıyor. Ayrıca, kare hızlarını optimize etmek için senaryoları tespit edip tahmin ederek sistem kaynaklarını yeniden bir araya getiriyor. Böylece oyunlar ağır yüklenme senaryolarında bile daha sorunsuz çalışıyor. Bunlara ek olarak Elevoc algoritması ile Reno3 Serisi, oyun esnasında yapılan sesli sohbetlerde oyuncuların birbirine çok yakın olmasından kaynaklanan gürültüyü de ortadan kaldırabiliyor.

Oppo Reno 3 Pro tavsiye edilen satış fiyatı 6.599TL oldu.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.