Bilgisayar

Easy Video Cutter Video Kesme Programı

Her yaştan bilgisayar kullanıcısına hitap eden Easy Video Cutter programı, video kesme programıdır. ASF, MOV, AVI, FLV ve RM formatlarına uygun olan program, oldukça basit bir kullanıma sahiptir. Bu özelliği ile en çok tercih edilen video kesme programı olduğu söylenebilir.

Kolay bir kullanıma sahip olan programın sürükle bırak yöntemine uygun olmaması işleri biraz zorlaştırsa da birkaç tıklama sonrasında videonuzun istediğiniz gibi şekil aldığını görebilirsiniz.

Easy Video Cutter Nedir?

Video kesme programı olan Easy Video Cutter, kesme ya da biçimlendirme gerektiren düzenlemelerde oldukça hızlı sonuç vermektedir. Bu işlemler sonrasında tamamen sonlanmadan istediğiniz gibi olup olmadığını anlamanız için önizleme avantajı da sunmaktadır.

Kesilen videolarda format değişikliği yapabilen program, özelleştirilebilir donanıma sahiptir. Bunun yanında çoklu dil özelliği de dilediğiniz dil üzerinden tercih yapabilmenizi kolaylaştırmaktadır.

Easy Video Cutter Nasıl Kullanılmaktadır?

Easy Video Cutter indir, her ne kadar sürükle ve bırak yöntemine uygun olmasa da başlama ve bitme dakikalarına karar verdikten sonra kolayca tamamlanmaktadır. Tüm videoları toplu olarak aynı dakika ya da aynı anda kesmeniz ise bu program ile mümkün değil. Bu nedenle yalnızca tek tek düzenlemeniz gerekmekte.

Dönüştürdükten sonra video isimlerini değiştirmenize izin vermeyen program, kısa ve öz kesimleri sayesinde en rahat işlem yapılabilen programlar arasındadır. Yalnızca kolaylığı sayesinde bile pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

video kesme programı

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.