HaberlerOyun

Death Stranding PC ertelendimi?

Death Stranding PC’ye çıkacağı günü yine erteledi. Kojima Productions, Death Stranding’in çıkış tarihinin yine, yeniden ertelendiğini duyurdu. Kojima Productions’ın açıklamasına göre ertelemenin arkasında koronavirüs var.

Death Stranding PC’ye gelecekti ve oyuncular onu büyük bir heves ve coşku ile oynayacaktı. Ancak bu hayaller ilk defa geride bıraktığımız aylarda Kojima Productions tarafından suya düşürüldü. Oyunun yapımcısı şirket, oyunu 2 Haziran’a ertelediğini duyurmuştu. Oyuncular olsun 2 Haziran’a kadar da bekleriz derken, bugün Kojima Productions’tan bir iyi değil haber daha geldi.

 

DEATH STRANDİNG NEYAZIKKİ ERTELENDİ

Kojima Productions, Death Stranding’in PC’ye geleceği tarihi yine erteledi. Şirketin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda ”Kojima Productions’ın geçici olarak kapatılmasının ardından, evden çalışma sürecinde daha fazla geliştirme süresi sağlamak amacıyla Death Stranding’in PC tanıtımını 14 Temmuz 2020’ye ertelemek mecburiyetinde kaldık. Sabrınız ve daimi desteğiniz için teşekkür ederiz!” ifadeleri kullanıldı. Death Stranding bir kez daha ertelenmiş oldu.

NE YAZIKKİ OYUN YİNE SİPARİŞTE

Death Stranding halihazırda hem Steam hem de Epic Games Store’da 399 TL’den ön siparişte bulunuyor. Ancak ön sipariş sürecinin şimdilik bir anlamı yok. Zira oyun 6 haftalık bir gecikme ile beraber 14 Temmuz’da yayınlanacak. Ancak görünen o ki koronavirüs salgınından kurtulmadığımız sürece ne Death Stranding veya başka bir oyun ile tanışmamız pek mümkün gözükmüyor.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.