HaberlerTanıtımlar

Çift-5MP gözetim kameralarına sahip Roborock T7 Pro Robot Süpürge piyasaya sürüldü

Roborock, kitlesel satışa devam eden MIJIA Robot Elektrikli Süpürgeyi tasarladıktan ve ürettikten sonra dikkat çekti. Şirket daha sonra ilk Roborock Sweep One Robot elektrikli süpürgenin piyasaya sürülmesiyle ortaya çıktı. Şirket o zamandan beri birçok ürün piyasaya sürdü. Roborock T7 Pro Robot Vakum olarak adlandırılan yeni bir model piyasaya sürüldü.

Roborock T7 Pro’daki en büyük yükseltme, yerleşik ReactiveAI engel tanıma sensörüdür. Sistem, önlerinde engelleri önleme yeteneğini geliştiren iki kamera kullanıyor. Kameralar ayrıca kullanıcıya uygulama aracılığıyla çalışan elektrikli süpürgenin videosunu görüntüleme fırsatı verir.

 

T7 Pro, sensörler tarafından toplanan çevresel verilerin yönetiminden ve dağıtılmasından sorumlu olan Roborock’un yeni RR Mason 7.0 gerçek zamanlı veri yönetimi algoritması ile donatılmıştır. Veriler daha sonra veri füzyonu ve analizi için “algılama ve haritalama algoritmasına” aktarılır ve daha sonra “navigasyon ve hareket algoritması” analiz sonuçlarına göre dinamik navigasyon ve planlama yapar.

 

Elektrikli süpürge engellerle ve sarsıntılarla karşılaştığında, algoritma haritanın sabit kalmasını sağlamak için harita sarsıntı önleme mekanizmasını tetikler. Aynı zamanda, evdeki ortam değiştiğinde, taş, nesnelere çarpmadan veya bazı alanları kaçırmadan, haritayı temizlemek için dinamik olarak güncelleyecektir.

Roborock T7 Pro’daki teknolojinin, engellerden kaçınmak için drone ve otonom araçlara (SUV) benzer olduğunu belirtmek gerekir. Çift 5 megapiksel kamerası nesneler hakkında daha doğru bilgi edinebilir ve böylece engellerden kaçınma etkisini geliştirebilir. Elektrikli süpürgeyi, uygulama aracılığıyla evinizde neler olduğunu izlemek için bir gözetim kamerası olarak da kullanabilirsiniz.

 

Performans açısından, Roborock T7 Pro Elektrikli Süpürge, T7 ile aynı fırçasız fanı kullanıyor. Maks modunda, fanın emiş gücü 2500Pa’ya ulaşabilir. Elektrikli süpürge ayrıca dahili 5200mAh lityum pil içerir. Pil yaklaşık 2,5 saat dayanabilir ve şarj arasındaki yaklaşık 250 metrekarelik ev alanını temizleyebilir. Ayrıca 297ml su tankı ile donatılmıştır.

Roborock T7 Pro modeli 550$ civarında bir fiyat etiketine sahip. Ülkemizde bu markanın modelleri 7000TL civarından başlıyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.