HaberlerOyun

Call of Duty Yeni Sezon Başlangıç Tarihi Ertelendi

Call of Duty Warzone'un 4. Sezon Fragmanı

Call Of Duty Warzone Sezon 4‘ün 3 Haziran’ın başlangıç ​​tarihinde başlaması gerekiyordu, ancak Activision tarafından anlaşılır bir şekilde ertelendi.

Resmi Call Of Duty hesabında Warzone Sezon 4’ün ertelendiği ancak yeni bir başlangıç ​​tarihinden bahsedilmediği açıklandı.

Güçlü bir mesajda, yazı yarınki etkinliğin “şu anda eşitlik, adalet ve değişim için konuşanların görülüp duyulma zamanı” olarak ertelendiğini söylüyor.

Görev, Call Of Duty Modern Warfare ve Warzone için 4. Sezonun gecikmesinin yanı sıra, Sezon 7’nin Call Of Duty Mobile için de ertelendiğini belirtiyor.

Orijinal hikaye:

Call Of Duty Modern Warfare ve Warzone için Sezon 3 nihayet sona yaklaşıyor ve taraftarlar bu hafta sonu çift kişilik bir XP etkinliği bekleyebilirler . Bu yeterince heyecan verici olsa da, Activision nihayet Warzone ve Modern Warfare’in 4. Sezonunun çıkması planlandığında da doğruladı. Ve ekstra iyi haber, uzun bir bekleyiş kalmaması.

WW2 , PS Plus aboneleri için yakın zamanda ücretsiz yapıldığı , bir sonraki dizi taksitin başlığının sızdırıldığı ve Warzone’daki sığınakların da açıldığı için Call Of Duty hayranları için Mayıs ayında çok sayıda heyecan verici haber var.

Evet, Mayıs ayında pek çok iyi haber ve heyecan verici olay oldu, ancak Haziran, Sezon 4’ün resmi olarak çıkacağı için karşılaştırıldığında yavaş bir ay olmayacak.CALL OF DUTY WARZONE SEZON 4 FRAGMANI
Activision kısa süre önce Call Of Duty Modern Warfare ve Warzone’da Sezon 4 için bir tanıtım fragmanı yayınladı.

Bu Sezon 4 fragmanı bir hikaye özeti görevi görür, ancak Captain Price’ın sezonun ana yeni Operatörü olacağını doğrular.

Römork, Kaptan Fiyatı’nın katılımını doğrulamanın yanı sıra, Vector SMG’nin yanı sıra Galil Ace saldırı tüfeğini de gösteriyor .

Yukarıdaki ayrıntıların yanı sıra, fragman fragmanı, gelen bazı harita değişikliklerini ima etmesi dışında çok daha fazla bilgi sağlamadı .

 

CALL OF DUTY WARZONE’UN 4.SEZONU NE ZAMAN ÇIKIYOR?

Call Of Duty Modern Warfare ve Warzone için 4. sezon 3 Haziran’da çıkıyor.

Bu, Call Of Duty Modern Warfare ve Warzone taraftarlarının, Sezon 4’ün başlaması için önümüzdeki Çarşamba’ya kadar beklemeleri gerektiği anlamına geliyor.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.