Oyun

Call of Duty Warzone 11.sığınağın kilidini nasıl açacaklarını keşfetti

Duty Call of: Warzone oyuncuların gizli 11. sığınanın kilidini açmak için oyun içi telefon mesajları nasıl kullanılacağı keşfettiler inci sığınak ve Mud Dauber SMG kilidini.

Bu haftaki oyun güncellemesiyle tanıtılan ve oyuncuların lansmanından bu yana Warzone’un oyun haritasında bulunan on kilitli sığınak kapısını açmasını sağlayan yeni bir meta oyunun bir parçası .

 

Oyuncular o zamandan beri  Black Ops Soğuk Savaş ortaya çıkarma kampanyasının bir parçası olduğu anlaşılan daha fazla bulmacayı barındıran özel bir 11. sığınanın kilidini açmak için lansmandan beri de mevcut olan gizemli oyun içi telefonlarını nasıl kullanacaklarını keşfettiler .

11. sığınak kilidini açmak için , oyuncular önce oyun haritasının etrafında Rusça bir aktivasyon kodu oynayan birkaç telefondan birini etkinleştirmelidir.

Oyuncular daha sonra etkinleştirme kodunu kullanmalı ve sırayla harita çevresinde bulunan ilgili üç telefonu kullanmalıdır.

Warzone haritasının kuzeyinde yer alan Bunker 11 daha sonra açılacak. İçeride, bir kez toplanan tüm oyuncuların kilidini açması gereken Mud Dauber SMG’yi içeren birkaç oda bulunmaktadır.

Ayrıca bir sonraki Call of Duty oyununun ortaya çıkmasıyla sonuçlanan daha fazla bulmacaya yol açması muhtemel bir nükleer savaş başlığını barındıran bir oda var .

 

VGC şirketi bir sonraki Call of Duty oyununun Black Ops Cold War olarak adlandırılacağını belirtti. İlk olarak ağ ortaklarımız Eurogamer tarafından bildirildiği gibi 2010 orijinalinin tarihi ayarlarına döneceğini söyeleniyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.