Çağatay Ulusoy’un ‘’The Protector’’ dizisi ile ilgili yeni iddia!

0
349

İlk Türk dizisi olan Netflix‘in ‘’The Protector’’ hakkında yeni iddialar ortaya çıkmaya devam ediyor.  Dizinin ilk sezon çekimleri biterken, 2. Sezon çekim hazırlıklarına başlandı. Bu sıra da yapılan iddiaya göre dizinin ilk kısa fragmanı haziran ayı bitmeden ekranlarda yayınlanacak.

‘’The Protector’’ fragmanı ile yakında ekranlarda…

10 bölümlük ilk sezonu çekilen ilk Türk dizisi The Protector‘ın çekimlere kısa zaman önce tamamlandı. Dizi ile ilgili alınan en son bilgi ise, diziye Burçin Terzioğlu dahil olmak üzere pek çok ismin dahil olduğu haberidir. Herkes dizinin içeriği hakkında meraklı bekleyiş içerisindeyken, dizi ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı ve dizinin kısa fragmanının ilk olarak haziran ayı bitmeden yayınlanacağı öğrenildi. Hatta fragman dışında posterler ve dizi fotoğraflarının izleyicilerle 21 Haziran 2019 tarihinde buluşturulacağı bilgisi alındı.

Yayınlanan bilginin doğruluğuna dair bir açıklama yapılmasa da izleyicilerin heyecanı dorukta… Bakalım Netflix, 21 Haziran 2019 tarihinde dizi ile ilgili paylaşımda bulunacak mı?

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here