Bu antika Alexapon’lar konuşmalarınızda casusluk yapmaz

0
19

Bir Amazon Echo cihazına sahip olmanın gereğini hiç hissetmedim, çünkü Google’ın bir ses asistanının beni anlayabileceğinden daha hızlı bir şekilde yapabildiğini hissediyorum, ancak çoğu zaman bir zamanlar Alexa cihazlarının tümü cızırtılı bir şekilde gülmeye karar verdi . sahipsiz, sahipsiz. 

Ama sonra bu antika telefonları, sadece telefon ahizesi alıcıdayken sizi dinleyen ve mükemmel bir anlam ifade eden Alexa işlevselliği ile değiştirildi. Artık hiçbir şekilde eller serbest bir ses asistanı değil, tüm bu gizlilik ihlalleri bize geleceğin çok ezici geldiği zaman birkaç on yıl içinde birkaç adım geri çekilmesinin en iyi yolu olduğunu öğretti.

Tahıl Tasarımından Christine Sunu ve Dick Whitney, üç farklı model oluşturdu: 1950’lerden kalma bir Belçikalı model olan Regent; 1920’lerden kalma bir art deco tarzı katı pirinç telefon olan Avignon; ve Metropolis, siyah Bakalit ağızlık ile yakışıklı bir mum döner telefonu. 

İlk olarak BoingBoing tarafından tespit edilen telefonlar bir USB güç kablosuyla donatılmış ve bir-sekizinci yardımcı yardımcı jak ile geliyor, böylece sesi harici bir hoparlöre bağlayabiliyorsunuz. En önemlisi, alıcıları geri yerleştirdiğinizde mikrofonların fiziksel olarak bağlantısı kesilir, bu yüzden yanlışlıkla Alexa’yı veya Echo cihazını görüşmelerinizi kişiler listenizdeki rastgele kişilere e-postayla göndermekten endişelenmenize gerek kalmaz .

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here