Haberler

Bosch’tan 50 Programlı Akıllı Tencere

Çalışmalarını akıllı ev aletleri üzerine yoğunlaştıran şirketlerin sayısı her geçen gün artıyor. Dünyanın dört bir yanından teknoloji devi firmalar, ev otomasyon sistemleri geliştirirken “insanların hayatını nasıl daha kolaylaştırabiliriz?” sorusunun cevabını arıyor.

 

Bugün gelinen noktada evinizin ışıklarını, kaloriferini, perdelerini ve garajını cep telefonunuz aracılığıyla uzaktan açıp kapatabiliyorsunuz. Peki, akıllı ev aletlerinin mutfakta ne gibi avantajlar sağlayabileceğini hiç düşündünüz mü?

Dünyanın en büyük beyaz eşya üreticileri arasında yer alan Bosch, kendi markası altındaki ilk çok amaçlı tencereyi IFA 2019 etkinliğinde tanıtmaya hazırlanıyor. Almanyalı üretici, AutoCook (otomatik pişir) isimli bu aletin yeteneklerini önümüzdeki Çarşamba günü sergileyecek. Ancak basınla paylaşılan bilgilere bakıldığında bu tencerenin gerçekten akıllı olduğunu anlayabilmek mümkün.

Beklentilerin aksine herhangi bir mobil cihazla bağlantı kurmanıza gerek kalmayan bu ürünle 100’den fazla yemek tarifini tek tuşla hazırlayabilmeniz mümkün. Üstelik tabletinize veya cep telefonunuza kuracağınız bir uygulama üzerinden yemeği hazırlarken her bir aşamayı nasıl tamamlayabileceğinizi görebiliyorsunuz. AutoCook ürünü ile isterseniz yoğurt yapabilir, isterseniz vakumda et pişirebilir, dilerseniz de patates kızartabilirsiniz. Seçenekleriniz çok fazla.

Bosch akıllı tencere 2 farklı seçenek ile satışa sunulacak. En baz sürümü yaklaşık 300$’dan satışa sunulacak. İlk etapta İngiltere ve Avustralya’da pazarlanması planlanan modelin bir üst sürümü ise 523$’lık etikete sahip olacak. IFA’da tanıtıldıktan sonra dünya geneline açılması beklenen ürünün Türkiye’de Bosch AutoCook Pro olarak satışa çıkması beklenmektedir. Ürünün Türkiye’de fiyatı 1399 TL’dir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.