Bilgisayar

BlueStacks Windows Android Çeviri uygulaması

BlueStacks, Windows işletim donanımına sahip olan bilgisayarların android uygulamaları açmasını sağlayan android emülatörüdür. Bu emülatör sayesinde bilgisayar üzerinden android oyunları oynamak da mümkündür. Hemen her seviyede bilgisayar kullanıcısına hitap eden programı indirmek kadar kullanmak da oldukça kolaydır. BlueStacks indirmek ve sonrasında kullanmak için bilgisayar hızınızın yüksek olması önemlidir.

BlueStacks Nasıl Kullanılır?

BlueStacks, android emülatörünü indirdikten sonra henüz kurulum aşamasında biraz beklemeniz gerekecek. Kurulumun arkasından Gmail hesabı oluşturmanız istenecek. Bu işlemi yaptıktan sonra istediğiniz oyunu indirebilir, istediğiniz uygulamayı kullanabilirsiniz. BlueStacks indirme işlemi bilgisayarınızın hızıyla doğru orantılıdır. Kurulum aşamasında farklı programların açık kalmamasına özen göstermelisiniz.

Android oyunların birçoğunu mükemmel şekilde çalıştıran program, telefonlardan farklı olarak daha hızlı olabilir. Bilgisayarınızın hızıyla paralel olan işlemler, oyunu canlı yayında çok daha zevkli kılacaktır.

BlueStacks Özellikleri

Bilgisayar üzerinde android oyunları oynamak isteyen kişiler için oldukça ideal bir program olan BlueStacks aynı zamanda farklı uygulamaları da çalıştırmaktadır. Bunların dışında tüm uygulama ve oyunlardan ekran resmi alma özelliği de bulunmaktadır.

Program, eş zamanlı birkaç oyun çalıştırma özelliğine sahiptir. Ayrıca hem oyun oynayıp hem de canlı yayın yapma fırsatı da bulunmaktadır. Oldukça geniş yelpazeye sahip olan BlueStacks, 2 milyona yakın android oyuna ulaşabilmektedir.

Ücretsiz indirme fırsatı bulunan programın android telefonlardan hiçbir farkı bulunmamaktadır. Bunların yanında ekran ve ses avantajı da bulunmaktadır.

Programı indirme linki : http://www.indirson.com/bluestacks-2/

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.