Battlefield 5’in Açıklanacağı Tarih Belli Oldu

0
42

Battlefield 5’in Açıklanacağı Tarih Belli Oldu

EA Games, 1. Dünya Savaşı temalı Battlefield 1 ile kazandığı başarıyı şimdi de Battlefield 5 ile devam ettirmeyi düşünüyor. Sevenlerinin büyük merak ile beklediği oyunun duyuru tarihi netlik kazanmaya başladı.

Battlefield 1 içinde ortaya çıkan Easter Egg ile Battlefield serisinin yepyeni oyunu, 23 Mayıs tarihinde tanıtılacağı öngörülüyor. Easter Egg oyunculara mükafat olarak, üstünde Mors koduyla ‘’Gizemler Açığa Çıktı’’ yazılı özel bir künye vermektedir. Esrarengiz durum ise, Westie tarafından paylaşılan videoda göreceğiniz odada saklanandır. Karışık adımları tamamlayıp, künye kilidi açılıyor ve müzikler çalmaya başlıyor. Diğer taraftan da odada damlayan su sesleri kulağına geliyor. Bazı oyuncular sezgilerini kullanıp, bu sesin borulardan ritimli bir şekilde geldiğinin farkına varmış. Bu durumun bir Mors kodu içerdiğinin anlaşılması ile ses, internet adresine çevrilmiş.

Bu internet sayfasında yalnızca 23 Mayıs 2019 tarihi ile Battlefield etiketini görüyorsunuz. Ne yazık ki oyun hakkında fazla ayrıntı, çok zor tespit edilen bu sayfada yer almıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here