HaberlerOyun

Ascent Fragmanı Savaş Sahneleri

Orijinal Fragman!.. Ascent

Neon Giant’s The Ascent , aramaya değer birkaç yeni nesil oyundan biri olarak ortaya çıktı. Oyunu zaten gördük, ancak oyunun RPG’si büküldüğünde, oyunun sonunda ne bekleyebiliriz? IGN İlk olarak, Xbox Series X’de çalışan ve oyuncuların kullanabileceği bazı yetenekleri sergileyen beş dakikalık “yüksek seviye” oyun yükledi. Aşağıdan kontrol edin.

 

Bir çizgi ve patlayıcılarla birlikte, oyuncu geçici bir kubbe de oluşturabilir. Bu, düşman bombalarının zıplamasına izin verir (hala hazır olsalar da). Ayrıca daha küçük düşmanları öldürmek ve daha büyük düşmanları etkisiz hale getirmek veya geçici olarak düşmanları havaya kaldırmak için zemini durdurarak dalları yere gönderebilirsiniz.

Ascent Oyanış ve Savaş Sahneleri

 

Bunun oyun sonu oyun mu yoksa sadece geç oyun mu olduğu belirtilmemiş olsa da, detaylara verilen genel dikkat son derece nettir. Bu duvarları vururken odayı dolduran enkaz ve duman ürettiği zaman belirgindir . Ascent şu anda Xbox One, Xbox Series X ve PC için bu yıl piyasaya sürülecek. Önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı ve oynanış için bizi izlemeye devam edin.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.