Apple’ın gelecek iPhone etkinliği 12 Eylül’de!

0
29

Apple, bugün birkaç yeni iPhone’u ve muhtemelen yeni bir Apple Watch’ı ve güncellenmiş bir iPad Pro’yu duyurması ile beklenen yıllık iPhone etkinliği için davet gönderdi.

Cupertino, Kaliforniya’da 12 Eylül’de gerçekleşecek. Davet, geçen yıl açılan yeni Apple Park kampüsünden farklı olarak, daha fazla ipucu sunmadan , bronz bir çembere sahip .

Şimdiye kadar, 5,8 inç OLED ekrana sahip yükseltilmiş bir iPhone X dahil olmak üzere üç yeni iPhone’un olabileceğini duyduk .

Ayrıca, 6,1 inç LCD ekranlı iPhone X’un daha ucuz bir versiyonu ve 6.5 inçlik OLED ile başka bir üst seviye cihaz da olabilirdi.

Diğer söylentiler, en ucuz yeni iPhone’un popüler olacak pek çok geleneksel olmayan renkte gelebileceğini gösteriyor. (Umarım bu doğrudur!) Tüm telefonlar, jest kontrollerini ve Apple’ın Face ID kilit açma sistemini de içerebilir. Bu arada, 3D Touch , cihazın 2015’teki ilk çıkışında büyük bir anlaşma yaptıktan sonra inanılmaz bir yüz yüze gelecek olan cihazlardan en az birinden kaldırılmış olabilir .

Apple’ın bu sonbaharda MacBook Air ve Mac mini için büyük yeniden tasarımlar planladığı bildirildi , ancak bunların iPhone etkinliğinde çıkış yapıp yapmayacağı açık değil. Yeni MacBook Air daha ucuz ve daha ince çerçevelere ve Retina ekrana sahip. Mac mini, çok ihtiyaç duyulan bir özellik artışı içerebilir. Yüz Kimliği ile yeni bir iPad Pro ve daha büyük bir ekrana sahip bir Apple Watch da görebiliyorduk. Tüm bu donanım söylentileri meyvelere dönüşürse, Apple’ın en büyük olaylarından biri bu olsa da, şirket daha sonra sonbaharda Mac için duyuruları kaydetme eğilimindedir.

Tabii ki The Verge canlı bir bloglama olacak ve etkinliği kapsayacak, bu yüzden haber ve analiz için 12 Eylül’de buraya geldiğinizden emin olun. Etkinlik yerel saatle 10: 00’da başlayacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here