IOS

Apple Music Artık Türkiye’de

Apple’in merakla beklenen çevrim içi müzik servisi sonunda Türkiye’de kullanıma sunuldu.

Spotify’e güçlü bir rakip olarak gelen Apple’in çevrim içi müzik servisi Türkiye’de kullanıma sunuldu. Bir süre önce yayına soktuğu ancak bu zamana kadar çeşitli telif sorunları nedeniyle kullanılamayan müzik servisini aylık 9,99 TL ödeyerek kullanmak mümkün. Denemek isteyenler için üç ay boyunca ücretsiz kullanılabilecek olan Apple Music 30 milyondan fazla şarkıyı kullanıcılarına sunuyor. Aynı zamanda music uygulaması içinde radio  bölümünden ulaşabileceğiniz 24 saat boyunca kesintisiz radyo yayını yapan Beats 1 radyoya da erişim sağlıyor. Beats 1 i diğer yayınlardan ayıran en önemli özelliği ise gerçek Dj’ler tarafında hazırlamış yayınların olması.

Apple Music kullanıcılarına beğendikleri müziklere göre de şarkılar öneriyor. İPhone, iPad, iPod touch, Mac ce Apple Tv’nin yanı sıra PC’den de kullanılabilen servisin Android platformunda kullanılmak üzere bir  uygulamasıda mevcut. Ayrıca aile üyeliğinin de yer aldığı Apple Music’te 14,99 TL ödeyerek farklı altı cihaza kadar bu servisten yararlanılabilir.

apple-muzik-favoriler-teknobi

Türkiye için pek çok farklı listenin yer aldığı Apple Music’te ülkemize özel Türk halk müziği ve Türk sanat müziği türlerini de bulabilirsiniz.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.