Android Telefonlar Üzerinden Youtube HD Video İndirme

0
94

Android Telefonlar Üzerinden Youtube HD Video İndirme

Youtube, android işletim sistemine sahip akıllı telefon üzerinden HD video indirme fırsatı sunuyor. Youtube Go isimli uygulama ile Youtube’dan ücretsiz bir şekilde dilediğiniz kadar video indirebilir ve bu videoları internet bağlantınız olmadan izleyebilirsiniz.

Youtube Go’nun yayınlanmasının ardından milyonlarca kişi, Youtube üzerinden istediği videoyu indirerek tekrar tekrar izleyebiliyor. Bu uygulamanın en büyük yararı ise indirip izlediğiniz videolar için internet kotanızın azalmaması. Ayrıca video indirmek isteyen kullanıcılar, çeşitli kalitelerde ‘’download’’ edebilecek. Şu an için düşük kalite, standart kalite ve yüksek kalite seçenekleri mevcut. Bununla birlikte olarak Youtube Go aracılığı ile indirmiş olduğunuz videoları, dilerseniz ‘Bluetooth’ vb. sistem özellikleri ile başkalarına da ücretsiz bir şekilde transfer edebileceksiniz.

Şu an için sadece Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların yararlanabildiği Youtube Go uygulaması ile HD videolarda indirebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey indirmek istediğiniz videoda ‘’indir’’ butonuna bastıktan sonra ‘’yüksek kalite’’ seçeneğini seçmeniz. İşlem bu kadar basit… Ardından indirme talebinde bulunduğunuz video, HD kalite olarak telefonunuza yüklenecektir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here