HaberlerTanıtımlar

Aksiyon Severlere: Netflix The Old Guard filmin ilk fragmanı yayınlandı

Netflix film serilerine yeni fantastik aksiyon filmini ilk fragman ile duyurdu. Konusuyla dikkat çekeceğine benzeyen filmin başrolünde Charlize Theron yer alıyor.

Yatırımlarına son sürat devam eden Online film platformu Netflix, yeni bir film bu aksiyon dolu filmle karşımıza çıkıyor. Başrolünde Charlize Theron’un ünlü oyuncununda bulunduğu The Old Guard filminden ilk fragmanı heyecanla karşılandı.

 

Çizgi roman (Greg Rucha ve Leandro Fenandez) serisinden uyarlanan The Old Guard filminde, ölümsüz bir paralı asker ekibinin hikayesinine yer verilmiş. Ölümsüzlerin lideri olarak Charlize Theron’un karakteri Andy tarafından üstleniyor. Yüzyıllarca dikkat çekmeden görevlerini barşarı ile yapan ilginç ekip, 21. yüzyılın dünyasının getirdiği büyük zorluklarla birlikte ifşa oluyor.

 

Netflix’in resmi açıklama yazısı:

“Sonsuzluk göründüğünden daha zordur. Andy (Charlize Theron) adlı bir savaşçı önderliğindeki birbirine sıkı sıkıya bağlı paralı askerler, gizemli bir ölümsüzlüğe sahiptir. Gizli bir grup, yüzyıllardır ölümlülerin dünyasını koruma mücadelesi vermektedir. Öte yandan ekip acil bir görev için çağrıldığında bir anda olağan dışı yetenekleri ifşa olur. Grup, güçlerini kopyalayarak para kazanmayı amaçlayanların tehdidiyle karşı karşıya kalır. Şimdi Andy ve gruba yeni katılan Nile (Kiki Layne) adlı asker, her yolu kullanarak grubun bu tehdidi ortadan kaldırmasına yardım etmek zorundadır.

 

Greg Rucka imzalı beğenilen çizgi romandan uyarlanan THE OLD GUARD, ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren, ayakları yere sağlam basan sert ve aksiyon dolu bir öykü.”

 

The Old Guard‘ın filminin yapımcılığını Mission Impossible Fallout ve World War Z gibi filmlerden aşina olduğumuz Skydance Productions üstleniyor. Yönetmenlik koltuğunda Gina Prince-Bythewood var. The Old Guard’ın senaryosunu ise çizgi romanların’da yazarı olan Greg Rucha kaleme almış.

10 Temmuz’da Netflix’te The Old Guard filmi izleyebilirsiniz

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.