HaberlerOyun

2020’de yeni bir Silent Hill Oyunu Geliyor!..

PS5 4 Haziran etkinliği şu saatlerde başlıyor.

2020’de yeni bir Silent Hill oyununun ortaya çıkacağına dair spekülasyonlar var.

2020 için yeni bir Silent Hill oyunu hakkındaki spekülasyon, bir Resident Evil sızıntısının gelişimde iki başlık olduğunu söylediği Ocak ayında başladı .

Bunlardan birinin serinin yumuşak bir şekilde yeniden başlatılması, diğerinin ise Dawn / Telltale’a kadar olduğu söyleniyor.

Sözde iki başlığa ek olarak, söylentiler Yeni Silent Hill PS5’e özel olacağı yönünde spekülasyonlar da var .

Yukarıdakilerin doğru olup olmadığını teyit edemesek de, aynı sızdırıcı 4 Haziran’daki PS5 etkinliği sırasında bir oyunun ortaya çıkmasının mümkün olduğunu belirtti.

Leaker AestheticGamer 4 Haziran olması gerektiğini, “ekibin ortaya çıkarmak için heyecanlı” ve “oynanabilir durumda” olduğunu belirtiyor. Ayrıca, bunun Ağustos ayında açıklanabileceğini dikkatli bir şekilde tavsiye ediyorlar.

Yukarıdakiler doğrulanmadı ve bir tutam yerine tuz kovaları ile alınmasına rağmen oyuncular Dead By Daylight aracılığıyla ani yeniden ortaya çıkması sayesinde olasılıktan heyecanlandılar.

Yeni bir oyunun ortaya çıkıp çıkmadığını görmek için sadece birkaç gün beklememiz gerekecek. Ancak ani Dead By Daylight duyurusu hayranların tehlikeli bir şekilde yakın bir şey beklemelerini sağladı.

PS5 4 HAZİRAN ETKİNLİĞİ SAAT KAÇTA?
PS5 4 Haziran etkinliği şu saatlerde başlıyor:

13:00 Pacific Time (PT)
16:00 Eastern Time (ET)
21:00 British Summer Time (BST)
PS5 4 Haziran etkinliğini yukarıdaki zamanlarda YouTube veya Twitch’te canlı olarak izleyebilirsiniz.

Ne bekleyeceğinize gelince, Sony Interactive Entertainment’ın Başkanı ve CEO’su Jim Ryan’ın bir PlayStation Blog yazısı , “bir saatten biraz daha fazla” süreceğini söylüyor.

Görünüşe göre bu oyunlar dünya çapında hem daha büyük hem de daha küçük, daha yeni ve daha köklü geliştiricilerden olacak.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.