BilgisayarDonanımHaberler

2020 En İyi Web Kameralar

Hangi web kamerası en iyi görüntü kalitesine sahiptir?

Korona virüs nedeni ile banka ve online hizmet veren sektör çalışanları çoğu pendemi nedeni ile evlerinden hizmet vermeye başladı. Korona virüs’ün etkilerine bakarsak evden hizmet vermenin ne denli iyi olacağı aşikar. Evden online göntülü hizmet veren çalışanlar için en büyük sorun; Web kameralarını sizler içn araştırdık.

2020 En iyi web kameraları, evden çalışırken ve bir PC kurulumuna sahip olduğunuzda ticaretin en önemli araçlarından bazılarıdır. Onlar sadece müşteriler ve meslektaşları ile video konferans için değil ; sevdiklerinizle bağlantı kurmak, oyunlarınızı yayınlamak ve içerik üretmek için mükemmeldir.

İken dizüstü bilgisayarlar veya hepsi-bir-arada PC’ler zaten oldukça iyi kameralar ile donatılmıştır, masaüstü kullanıcıları dışarı hala büyük bir web kamerası var gerektirir. Yardımımızla, ister içerik oluşturucu, ister YouTuber, ister ekibinizle temas halinde olması gereken uzak bir çalışan olun, ihtiyaçlarınıza en uygun web kameralarından birini bulacaksınız.

2020’nin sunduğu en iyi web kameralarının bir listesini yaptık, seçim için çeşitli modeller ile tamamladık. 4K çözünürlüklü bir şey istiyorsanız, 360 derece dönebilir veya kaliteli bir mikrofonla donatılmış olarak gelir, ihtiyaçlarınıza uygun bir şey bulacaksınız. Önce stoklarda olan en iyi web kameralarını listeledik.

Logitech C270

Çözünürlük: 720p |

Özellikler: Logitech Vid HD, RightSound özellikli mikrofon, RightLight

Bugünlerde, web kameraları geçici olarak evden çalışan birçok insanla yüksek talep görüyor. Sadece stokta en iyileri bulmak zor değil, aynı zamanda bir süre için kullanacağınız bir şeye çok fazla para harcamak istemezsiniz. Ucuz bir şey için, Logitech C270 ile birlikte giderdik. Dürüst olmak gerekirse, video konferans ve arkadaşlarınız ve ailenizle Zoom üzerinde takılmak için yeterince iyi olan 720p çözünürlüğe rağmen, en çok satan ve çok sayıda olumlu yorum alan bu küçük web kamerası. Kurulumu da kolaydır – sadece tak ve çalıştır ve çoğu anlık mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulaması otomatik olarak algılar – bu nedenle teknoloji meraklıları için mükemmeldir.

Microsoft LifeCam Studio

Profesyonel insanlar için profesyonel bir kamera

Çözünürlük: 1080p

Özellikler: Renk düzeltme, hi-fi mikrofon, Skype
Geniş görüş alanı mevcut

Daha iyi ses için geniş bant mikrofon

Kurumsal tipler için gerçekten tasarlanmış

LifeCam Studio gerçekten çekici olacak şekilde tasarlanmamış. Bunun yerine, kristal netliğinde ses sunmak için 1080p kaydı, 720p canlı video görüşmesi ve geniş bant mikrofonu ile iş konferansı ve sunumları için üretilmiştir. Bu ciddi bir çevre birimidir – maksimum ayarlar için güçlü bir PC gerektirir – ancak bu, çan ve ıslıktan yoksun olduğu anlamına gelmez. Örneğin, 360 derece döndürme özellikleri ve Microsoft’un TrueColor sistemi ile birlikte gelir ve bu da sizi iyi aydınlatabilmek için pozlamayı dinamik olarak değiştirir.

Lenovo 500 FHD Web Kamerası

Çözünürlük: 1080p
Özellikler: 75 ° ‘ye kadar geniş açılı lens, 360 ° pan / eğim kontrolleri, gizlilik deklanşörü
Zengin özelliklere sahip

Çok yönlü

Lenovo, dizüstü bilgisayarlarıyla daha iyi tanınabilir, ancak şık web kameraları da yapar. Sadece biraz daha fazla şey yapmak istiyorsanız, Lenovo 500 FHD Web Kamerası, çok fazla özelliği göz önüne alındığında, fiyat açısından çok kötü değil. 75 ° geniş açılı lens, 360 ° ‘ye kadar yatay kaydırma ve eğme özellikleri, Windows Hello oturumu için bir yüz tanıma özelliği ve bir gizlilik deklanşörü içerir, çünkü masanızdan uzakta olduğunuzda kimin izlediğini asla bilemezsiniz. Ayrıca, istemiyorsanız dizüstü bilgisayarınıza veya ekranınıza monte etmek zorunda değilsiniz. Bunlar, 100 $ ‘dan az bir web kamerası için bazı güçlü özellikler. Bununla birlikte, temelde PC’nizi yeni bazı harika özelliklerle yükselttiniz. Daha da iyisi şu anda hazır olmaları.

1. Logitech StreamCam

İçerik oluşturmak için en iyisi

Çözünürlük: 1080p

 Özellikler: Akıllı otomatik odaklama ve pozlama, AI özellikli yüz izleme, 9:16 formatı, dahili elektronik görüntü sabitleme, USB C Tipi bağlantı

İçerik oluşturma özellikleri
Yüz izleme var Otomatik odaklama var
Fiyatına gelirsek Ucuz değil

En iyi web kameraları için en iyi seçimimiz bir web kamerasından daha fazlasıdır. Logitech StreamCam, video konferans yaparken, aileniz ve arkadaşlarınızla görüntülü sohbet ederken ve oyunlarınızı canlı olarak yayınlarken arkanıza yaslanmayacak. Zengin özelliklere sahip bu 1080p web kamerasında, otomatik odaklama, akıllı pozlama, yüz izleme, 60 fps’ye kadar kare hızı ve saydam bir tasarım da dahil olmak üzere içerik oluşturma ihtiyaçlarınız için birçok araç vardır: 9’da fotoğraf ve video çekebilirsiniz: 16 biçimi. Hatta bir tripoda monte edebilirsiniz ve hızlı ve daha verimli video aktarım hızları için USB Type-C kullanır.

Bunlarada Bakabilirsiniz :  2020 En İyi Sounbarlar

2. Microsoft LifeCam HD-3000

Ucuz, neşeli ve Skype için ideal

Çözünürlük: 720p

 Özellikler: Renk düzeltme, gürültü önleme

Microsoft LifeCam Studio, en iyi web kameralarından biridir. Büyük ekranlara sahip profesyonel kullanıcılara yönelik olan bu video kamera 1080p kayıt ve 720p canlı görüntülü görüşme için tanıdık bir konfigürasyona sahiptir. 360 derece döner ve otomatik odaklamalı bir tripoda monte edilebilir. Geniş bantlı mikrofon, kristal netliğinde ses sunar ve Microsoft’un TrueColor sistemi, iyi aydınlatılmak için pozlamayı dinamik olarak değiştirir ve bu da iş konferansı ve sunumları için mükemmel bir seçimdir.

 

3. Razer Kiyo

Çözünürlük: 1080p
Özellikler: Halka ışık, OBS ve Xsplit ile uyumluluk

Kullanımı kolay Razer Kiyo tuhaf görünebilir, Razer’in benzersiz tasarımlarının bir kanıtıdır, ancak hala bu gün ve çağda inanılmaz derecede popüler olan akış için hala en iyi web kameralarından biridir. Razer Kiyo ile Razer, daha kaliteli web kameralarının sunduğu birçok çan ve ıslık çaldı, bunun yerine oyun yayıncıları ve YouTube vlogger’ları için en önemli şeylere odaklandı – “Işık Halkası” ile iyi görüntü kalitesi ve aydınlatma. Akışı yapılandırmak için tonlarca zaman harcamanıza gerek yok – sadece Razer Kiyo’yu takın ve çalışmaya başlayın.

 

4. Logitech C922 Pro Akışı
Logitech’in en yeni web kamerası

Çözünürlük: 1080p

Özellikler: Arka plan kaldırma, Düşük ışık düzeltme, akış sırasında 720p / 60fps video, Stereo ses, otomatik odaklama, otomatik ışık düzeltme

Logitech G922 Pro Stream, selefi C920 ile aynı şık tasarıma sahiptir, ancak bu kez oyuncular için özellikle ilginçtir. C922 hala mükemmel 1080p video kalitesine sahiptir, görüntülü aramaları barındırmak için mükemmeldir ve otomatik düşük ışık düzeltmesi, ışıkları kapalıyken akış için harika bir kamera haline getirir. Ayrıca arka plan kaldırmayı da destekleyerek YouTuber için idealdir.

 

5. Mevo

Hareket Halindeyken canlı yayın yapabilirsiniz

Çözünürlük: 2160p | Özellikler: 4K kayıt, Mobil cihaz uyumluluğu, Canlı video ve ses düzenleme, Bluetooth 4.1

Taşınabilir
Çeşitli cihazlarla uyumlu
Çok pahalı

Eğer hevesli bir gazeteciyseniz veya vahşi doğada çekim yapmaya çalışsanız bile, Mevo sizin için en iyi web kameralarından biri olabilir. Mevo ya da Mevo Plus, dünyanın neresinde olursanız olun, bir mobil ağa bağlanabildiğiniz sürece canlı görüntü yakalamanızı sağlar. Ayrıca, Mevo küçük ve göze çarpmayan olduğundan, bir röportaj sırasında konunuzu rahatsız etmez.

Ürünlerin Etiket fiyatları ile ilgili bilgi vermek gerekirse 100 $ ile 499 $ arası. Web kameralar her nekadar az kullanılsada yinede alıcısı mevcut ürün fiyat ve çeşitlerine bakarak bunu söylemek gerekir.

 

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.