IOSMobil

2020 AirPods Pro’nun Lansmanı Ne Zaman ?

Apple’ın önümüzdeki ay yeni 2020 AirPods Pro’yu piyasaya süreceğini önceden duymuştuk. Bununla birlikte, DigiTimes’ın son raporu , potansiyel lansmanı ikinci yarıya veya daha sonraya uzatarak aksini gösteriyor. Rapor, Tayvan yayınlarında belirtilen tedarik zinciri kaynaklarına dayanmaktadır.

 

2020 AirPods Pro’nun Lansmanı Bu Yılın İkinci Yarısına Kadar Geciktirilebilir

Geçen ay DigiTimes, Apple’ın birinci ve ikinci çeyrekler arasında bütçe değişkeni AirPods Pro’nun üretimine başlayacağını bildirdi. Bununla birlikte, küresel sağlık krizleri nedeniyle kablosuz kulaklıkların üretiminin ertelenmesine neden olabilir. Önizlemesi şöyledir:

 

Apple’ın yeni AirPods Pro lansmanını
ertelemesi muhtemel Apple, ilgili tedarikçilerin kaynaklarına göre, yeni AirPods Pro’nun lansmanını 2020’nin ikinci yarısına hatta 2021’e erteliyor.

 

Bu ayın başında, YouTuber Job Prosser, Apple’ın Eylül veya Ekim aylarında yeni bir “AirPods X” yayınlamak için çalıştığını iddia etti. 2020 AirPod’ların tasarımının koşu ve spor için daha iyi olacak Beats benzeri bir tasarıma sahip olduğu belirtildi. Jon Prosser ayrıca AirPods X’in DigiTimes’ın bahsettiği giriş seviyesi AirPod’lar olduğunu belirtti.

 

 

 

AirPods X, bir Twitter kullanıcısı “l0vetodream” adında bir Twitter kullanıcısı hakkında bilgi paylaştığında söylentiyi dolaşmaya başladı. Bununla birlikte, ayrıntılar oldukça az kaldı ve bu noktada kablosuz kulaklıklar hakkında çok fazla şey bilinmiyor. Ayrıca, lansman ilgili resmi bir açıklama da yapılmamıştır. Bundan sonra, son kelime Apple’a aittir.

Sadece dün, Jon Prosser, 2020 AirPods Pro’nun yeni 13 inç MacBook Pro yenilemeyle birlikte önümüzdeki ay piyasaya sürüleceğini paylaştı . Ayrıca, gerçekten kablosuz kulaklıkların üçüncü nesli de yakında gün ışığını çıkabilir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.