IOS

2019’de 3 Farklı iPhone 8 Modeli Bekleniyor

İyice sonlarına yaklaştığımız 2019 yılının Apple için çok da kârlı bir yıl olduğu söylenemez. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinde müşterilerin beklentilerini karşılayamayan Apple, bu gidişatı tersine çevirmek için 2019 yılında farklı bir atılım yapmayı planlıyor. KGI Securities isimli analiz servisinin bildirisine göre Apple, önümüzdeki sene 3 farklı iPhone 8 modeli tanıtacak. Bu sayede şirketin satışları 120 milyon dolaylarına yükselecek.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus geçmişte tanıtılan ve Apple tarihine altın harflerle yazılan cihazlardı. Apple ekosisteminin en çok satan modelleri arasına giren bu telefonlar, iPhone 5’ten sonra ekranın büyümesi ve yeni iOS sürümünün yayınlanması gibi avantajlara sahipti. Her ne kadar başarılı olsa da, 2019’de tanıtılması beklenen iPhone 8’in iPhone 6’dan daha yüksek satış rakamlarına ulaşması hedefleniyor.

KGI Securities, Apple’ın 2019’de 3 farklı iPhone 8 modeli üreteceğini ve iPhone 6’dan sonra en çok satan cihaz olacağını iddia etti. Apple’ın 125 ila 150 milyon arası bir satış rakamı hedeflediğini de öne sürdü. Analiz firması, şirketin bunu nasıl başarabileceğinin ipuçlarını da verdi. Heyecan verici yeni bir tasarım dili, AMOLED ekran teknolojisi ve kablosuz şarj gibi yeni özellikler.

2019’nin iPhone modellerinin iPhone 7’ye çok benzemesi de beklentiler arasında yer alıyor. Ancak tamamı cam kasa, daha yüksek çözünürlüklü ekran, minimal tasarım çizgileri ve home butonunun kaldırılması gibi yenilikler de olabilir. Çift kamera lensinin daha da geliştirileceği ise bir başka tahmin.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.