2019 En iyi ses sistemleri fiyat ve özellikleri

0
586

Her yıl üzerine katarak gelişen teknolojiden ses sistemleri de nasibini almış durumda. 2019 en iyi ses sistemleri incelemesinde sizlere son teknoloji ürünlerini tanıtacağız. Profesyonel olarak ses sistemlerine ilgi duyuyorsanız bu yazımız tam size göre. Yeni yılın en iyi sistemleri karşınızda.

Bose Lifestyle SoundTouch 535

Sistemde tam beş adet Jewel Cube hoparlör bulunuyor. Yüksek kalitede, sürekli performans isteyenler için tasarlanan ürün ayrıca kurulacağı ortama göre ayarlanan surround teknolojisiyle büyük yarar sağlıyor. Müzik uygulamaları ve müzik arşivlerinizdeki şarkıları kablosuz olarak dinleyebilmenize imkân yaratıyor. Kontrol konsolu, öyle özenli gizlenmiş ki sanki tek bir sistem çalıştırıyormuşsunuz gibi bir görseli var. Bluetooth ile cihazdan müzik yayını yapma imkânı sağlayan sistemin fiyatı ise 22 bin TL civarında.

2019 en iyi ses sistemleri Bose fm
2019 en iyi ses sistemleri Bose fm

 

SAMSUNG HT-J7750W/TK Bluray 4K 3D

Samsung şirketinin şeffaf tasarım ile ürettiği ve muhteşem ses kalitesi ile bezenen bu ürün oldukça beğenimizi aldı. Hibrit yapısı ile oldukça hafif olan ürün sizlere şıklık ve performans sergiliyor. Vakum tüp yükseltici sistemi ile sizlere inanılmaz bir ses kalitesi keyfi yaşatacak. Multiroom link özelliği, farklı cihazlarda müziğinizi dinleme olanağı veriyor. Blue RAY diskleri yüksek hızda oynatabilen cihaz sizlerde 4K görüntü kalitesi yansıtıyor. Ürününü fiyatı ise 2500 TL civarında.

2019 en iyi ses sistemleri Samsung TK
2019 en iyi ses sistemleri Samsung TK

Philips HTL6145C

Philips HTL6145C, kompakt ses sistemi arayanlar için son derece uygun bir seçenek. Son yıllarda bu tür modellerin oldukça revaçta olduğunu görüyoruz. Philips’in ses konusundaki çizgisini de göz önünde bulundurursak sahip olduğu deneyimi bu ürüne de iyi bir şekilde aktardıklarını görüyoruz. Özellikle evinde mini bir sinema kurmak isteyen kullanıcılar Philips HTL6145C’yi alabilirler. Ses kalitesiyle beklentilerin ötesinde olan cihaz 1500 TL civarında bir rakama satılıyor.

2019 en iyi ses sistemleri Philips HTL6145C
2019 en iyi ses sistemleri Philips HTL6145C

2019 en iyi ses sistemleri fiyat ve kalite araştırması

Fiyat olarak uçuk ve daha bütçenize uygun ürünleri bu kategoriye almak istedik. Yeni çıkacak modelleri düşündükçe heyecanımız bir tık artıyor. Konumuz yıl içerisinde çıkacak yeni ürünler ile birlikte güncellenmeye devam edecektir.