Yeni İPad Modelleri Hangileri?

0
42

Yeni İPad modelleri; Apple’nin en son bizlere iPhone 7 ve 7 plus’u sunduğunu biliyoruz ancak yeni iPad modelleri için artık kollarını da sıvadığını biliyoruz. Son İPadlerdeki satış başarısının yüksek olması şirketin karlılığını da da artırınca yönetim yeni modellerin tespiti için bir çalışma içerisine girdi. Mart 2019 yılında yapmış olduğu lansman toplantısında markanın sloganı “geleceğin kişisel bilgisayarı” olmuştu. Böylelikle yeni modeli hakkında da bir dizi tüyo vermiş sayılıyor.

Tabletler bilindiği üzere insanın hayatını oldukça fazla kolaylaştıran cihazlardan özellikle de iş dünyasındaki yeri tartışmasız. Bugün bir çok PC’ nin yapamadığını hızlı bir şekilde yapabiliyor dokunmatik olması sayesinde de kullanım kolaylığı sağlıyor. İPadlerin bu özelliğini dikkate alan Apple şimdi bu yöndeki çalışmalarını da daha da hızlandırdı.

yeni-ipad-modelleri-hangileri

YENİ İPAD -2019’DE 3 TANE GELİYOR

Yeni İPad ; 2019 yılı içerisinde, teknoloji devi Apple’ın üç adet yeni iPad modelini tanıtacağı, KGI Security analisti Kuo tarafından öngörüldü. Her ne kadar bu tarz öngörülerin asılsız çıkabilme ihtimali yüksek olsa da, Kuo’nun güzel sicili ve güvenilirliği, öngörünün gerçekleşme ihtimalini yüksek gösteriyor. Kuo’ya göre, 2019 yılında Apple, 12.9 , 9.7 ve 10.5 inçlik 3  iPad piyasaya sürecek. Aralarında 0.8 inç fark bulunan iki tableti nasıl pazarlayacağı ise bilinmiyor. İPad modellerinin eski sürümlerindeki fiziksel özellikleri muhafaza etmeleri bekleniyor. Fakat önümüzdeki yıllarda uçtan uca ekran sayesinde ekran boyutlarında artma olabilir