Ricoh’un nihai kompakt ‘GRIII gelecek yıl geliyor

0
36

Photokina 2019, yeni tam kare kameralar için yoğun bir gösteri olacak, ancak Ricoh, etkinliği Ricoh GRIII APS-C kameranın geliştirilmesine ilişkin duyurusuyla daha küçük ve alçakgönüllü bir başlangıç ​​yaptı . 

Bir önceki model olan Ricoh GRII, 16 megapiksellik bir görüntü algılayıcısına sahip olan hızlı bir f / 2.8 prime lensi bir araya getiren klasik bir sokak fotoğrafçılığı makinesi. Ancak bu noktada birkaç yaşında. Ricoh, yeni görüntü sensörü, yeni mercek ve yeni görüntü işleme çipi ile tüm öneriyi elden geçireceğine söz veriyor.

Ricoh GRIII, 2019’un başlarında bir serbest bırakılma kararı aldı ve Ricoh’un nesiller arasındaki ilerleyişinin erken bir önizlemesini sunan Photokina’da sergilenecek. Spesifikasyonlar söz konusu olduğunda Ricoh, yeni kameranın 24 megapiksel çözünürlüğe yükseleceğini ve 1080 / 60p video kaydı, hibrid otomatik odaklama ve arka tarafta 1 milyon noktalı 3 inç LCD sunacağını açıkladı. 

Tasarım, GR serisindeki şirketin önceki girişçileri kadar sade ve retro-minimalist olarak görünüyor. Bu haftaki gösterime girerken, GRIII ve kameraların geri kalanını Photokina’da ilk kez izlemeye devam edin ve ellerimi onlara bırakma şansı yakalayın.

Düşünceleriniz nelerdir?

Yorumlarınızı bekliyorum..

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here