One Note Microsoft’un Yeni Uygulaması

0
37

One Note Microsoft’un yeni uygulamalarından dilerseniz biraz daha uygulamanın ayrıntılarından bahsedelim. Teknoloji neden sevilir insanlara zaman tasarrufu ve günlük işlerin yapımında zaman kazandırdığı için. Teknoloji her geçen gün geliştikçe insanlara zaman tasarrufunun yanında para ve ticarette hızda kazandırır. Teknoloji demek yani hem zaman tasarrufu sağlamalı hem de günlük işleri pratik hızlı yapmalı. Ayrıca para da kazandırmalı. Ticarette sizi bir adım öteye geçirmeli işte bu sayılanların hepsi Microsoft’un yeni uygulaması One Note’de var. Bu sisteme yüklenen yeni android işlemci size telefondan ötesinde imkân sağlıyor. Büyük ekranlar istediğiniz her şeyi sığdırabiliyorsunuz. Bu da sizin işinizin hızlanmasını sağlarken diğer uygulamalarla kıyaslandığında pratiklik sağlıyor.

one-note

One Note Güncellemesi

Microsoft uygulaması olan One Note’de yeni güncellemeye gitti. Yeni güncellemeyle birlikte çoklu pencere açarak sanki birden fazla bilgisayarda çalışıyormuşçasına hizmet sunmakla kalmıyor daha geniş ve büyük ekranlarla size ondan fazlasını veriyor. Bu güncellemeyle birlikte notlarınızı alabilir, ekranlar arasında geçişi rahat yapabilir ve vakit kaybetmesiniz. Android cihazlarından da ses kaydı yapabilirsiniz. Aldığınız sesli notlar sunum yaparken yada bir tez hazırlarken size yardımcı olacağı gibi nerde kaldığınızı unutmamanız içinde büyük kolaylık sağlayacaktır.

Microsoft bu yeni uygulamasının özellikleri bitmedi. Bir Office dosyasına eklediğinizi yazılar görseller ne varsa hepsini kolaylıkla diğer hazırladığınız dosyalarla birleştirebiliyorsunuz.  PDF dosyaları üzerine şifreler konularak tekrar indirme aşamasında bu şifreyle yapabilirsiniz. Microsoft’un bu yenilikleri bitmeyecek gibi. Microsoft hayatımıza etkisini sürdürmeye devam ediyor. Hizmette sınır tanımıyor.