İOS VE ANDROID IÇIN EN IYI E-POSTA UYGULAMASI

0
55

Teknik olarak iyi bir e-posta uygulaması diye bir şey yoktur. Dünyanın en iyisi bile, iyi, bir e-posta uygulamasıdır ve bu, size zamanınızı ve özleminizi alan bildirimler, bültenler, spam postalar, fırsatlar, satışlar, davetler, istekler ve yükümlülükler için sonsuz bir akış sunar. üretkenlik.

Tabii ki, hala bir e-posta uygulamasına ihtiyacınız var – ancak e-posta ile uğraşmak zorunda kalacaksanız, daha hızlı olmalısınız. İOS veya Android’de iyi bir e-posta uygulamasının e-posta yüklemesi yapması, gelen kutunuzu yenilemesi, yanıtlama, arşivleme, silme, aboneliği iptal etme ve daha hızlı ve mümkün olduğunca sorunsuz olması gerekir.

Ne yazık ki, e-posta uygulaması dünyasında da zor bir zaman – e-posta uygulamaları gün geçtikçe yok oluyor, Newton , Astro gibi uygulamalar ve hatta Google’ın kendi Inbox’ıson birkaç haftadır ya da yakın bir gelecekte kapanıyor. Basitçe söylemek gerekirse, iyi bir e-posta uygulaması yapmak zordur ve iyi bir e-posta uygulamasının devam etmesini sağlamak daha da zordur.

Ama hepsi kötü değil ve e-postanızı tamamlamanıza ve şimşek hızıyla tercih edeceğiniz şeyler yapmaya geri dönmenize yardımcı olacak bazı harika seçenekler var.

İOS İÇİN EN İYİ E-POSTA UYGULAMASI: OUTLOOK

 

Ironik göründüğü gibi, iPhone için en iyi e-posta uygulaması Microsoft’un Outlook’udur. Çok fazla fırlama yapmadan temiz bir tasarıma sahip olan Outlook, e-postalarınızı olabildiğince çabuk almanıza ve yaşama geri dönmenize yardımcı olacaktır.

Modern e-postanın tüm önemli özellikleri şu şekildedir: e-postaları kolayca gelen kutunuzdan arşivlemenizi, silmenizi veya ertelemenizi sağlamak için hızlı hareketler. Filtrelenmiş “Odaklanmış” bir gelen kutusu, gerçekte e-posta ile göndermek istediğiniz önemli e-postalardan gerçekten okumak istediğiniz önemli e-postayı otomatik olarak sıralamaya çalışır. İOS’un, e-postaları yanıtlarken, okundu olarak işaretlemenizi, silmenizi veya e-postaları arşivlemenizi sağlayan bildirim eylemleri desteği. Ayrıca iCloud, Yahoo, Gmail, Exchange, IMAP ve Outlook (tabii ki) dahil olmak üzere hemen hemen her e-posta hizmeti ile çalışır. .

Outlook, aynı zamanda rahat e-posta, daha hızlı bir yanıt kapalı bir çırpma yapmak yapar alt (her zaman yeni bir menü açmak için dokunmadan) her zaman mevcut bir yanıt çubuğu kullanmak için daha güzel hale getirmek yaşam kalitesi özellikleri vardır. Özellikle tümleşik takvim, hoş bir dokunuş, özellikle de programınıza bir şeyler eklemeniz söz konusu olduğunda, uygulamalar arasında gezinmek zorunda kalmadan e-posta aldığınıza dair bir şey var.

Birkaç kelime haznesi vardır – özellikle Outlook’ta en hızlı arama, özellikle Google’ın Gmail uygulamasıyla karşılaştırıldığında, ve belirli konuları işlerken daha gelişmiş seçenekler arıyorsanız, burada değiller.

Ancak Spark veya Edison gibi diğer uygulamalara göre Outlook için bir başka büyük avantaj var. Ve bu, aslında “e-posta uygulaması” ile eşanlamlı olan bir isim olan Outlook’dur. Bu, üçüncü parti uygulamaların şapkanın düşmesi sırasında duman gibi kaybolduğu veya kaybolduğu bir dünyada ve Google’ın Gelen Kutusu’na bile güvenilemez. Etrafında gezinmek için Outlook, diğer uygulamaların yapmadığı bir güvenlik seviyesi sunar.

GÜÇ KULLANICILARI İÇİN: SPARK

 

Kıvılcım parıldayan görünümlü veya Outlook kadar kolay değil, ancak bir e-posta güç kullanıcısıysanız, Outlook’un pek çok şey sunmuyor. al ona.

App hızlı, akışkan ve hızlı bir şekilde e-postalar yükler. En iyi modern e-posta uygulamalarında olduğu gibi, özelleştirilebilir tokatlama jestleri de vardır (Spark, hem uzun hem kısa swipe’lar için ayrı eylemler eklemenize izin verir). Bir açılır pencere aracı tekerleğinde, bir yan menüde ve e-posta görüntüleyicisindeki araç çubuğunun hangi seçeneklerinde daha fazla seçenek var. Gmail, Exchange, Yahoo, iCloud ve Outlook gibi tüm önemli e-posta sağlayıcı kutularını kontrol eder.

SPARK, IOS’TAKİ TÜM E-POSTA UYGULAMALARI İÇİN EN İYİ BİLDİRİM SEÇENEKLERİNE SAHİPTİR

Spark ayrıca, iOS’taki herhangi bir e-posta uygulaması için en iyi tek bildirim seçeneklerine de sahiptir. Bir e-posta geldiğinde ne tür bir önizleme aldığınızı, bildirimlerin iş parçacığı tarafından gruplandırılıp gruplandırılmadığını ve ne tür hızlı eylemler gerçekleştirebileceğinizi (silme ve arşiv açık seçimler olmasına rağmen) seçme konusunda destek var. Ayrıca yabancıları ve otomatik e-postaları otomatik olarak kapatan akıllı bir bildirim seçeneği de var.

Bu da Spark’in isteğe bağlı gelen Akıllı Gelen Kutusu’na bile girmiyor. Bu da Google’ın yakında çıkmayacakları Gelen Kutusu’na çok benziyor, e-postaları kategoriye göre sıralıyor ve hangisinin en önemli olduğunu vurgulamaya çalışıyor. (Sağ üstte her yerde bulunan bir anahtarla kolayca geçiş yapılabilir.)

İçeri girecek çok şey var, ancak ekstra güce ihtiyacınız varsa veya zarif sunumdan daha azını önemsemiyorsanız, Spark da mükemmel bir seçimdir.

ANDROİD İÇİN EN İYİ E-POSTA UYGULAMASI: GMAIL

 

Google, Android’deki (veya iOS’ta) Gmail uygulamasını gerçekten uzun zamandır güncellemedi. Temel uygulama, Google’ın yıllar önce 2015’te gönderdiği gibi görünüyor. Aslında, aslında biraz daha kötü. Reklamların eklenmesi gibi yollarla (ugh).

Ancak bir Android kullanıcısıysanız, Google’ın kendi platformunda sahip olduğu ana alan avantajını zaten biliyorsunuzdur ve Gmail de istisna değildir. Gmail’in sunduğu diğer hiçbir e-posta uygulaması aynı gücü, özellik kümesini ve hızı sunmaz. Gmail markasının sizi kandırmasına izin vermeyin – Gmail, Outlook, Yahoo, Exchange ve manuel olarak yapılandırılmış IMAP hesaplarını da destekler.

GMAIL’İN SUNDUĞU DİĞER HİÇBİR E-POSTA UYGULAMASI AYNI GÜCÜ, ÖZELLİK KÜMESİNİ VE HIZI SUNMUYOR

Gmail akıllı filtreleme seçeneklerine, akıllı yanıtlara, otomatik olarak işaretlenmiş öncelikli bir gelen kutusuna sahiptir. Bu özelliklerin bazılarını veya tümünü çoğaltan e-posta uygulamaları vardır, ancak bunların hepsi Google’ın oynatma kitabını kopyalar ve hepsi burada en iyi şekilde çalışır. Google Takvim veya Google Dokümanlar desteği Gmail de bunları en iyi şekilde destekler.

Gmail ayrıca, Google’ın bildirim kanalları, simge rozetleri ve pop-up önizlemeleri gibi bildirimlerle yaptığı her şeyi desteklemektedir.

Ayrıca, Android’teysanız, Gmail tam anlamıyla varsayılan seçenektir. Dünyanın hemen her Android telefonunda yüklü olarak geliyor ve her zaman Android’in sunduğu haftalarda veya yıllarda yeni özellikler veya entegrasyonları destekleyen ilk kişi olacak. Ve Outlook gibi, Google ana Gmail uygulamasını desteklemeyi durdurmadan önce e-postanın kendisinin kalması gerekecekti.

Günün sonunda, çevrede en güzel görünen seçenek olmayabilir, ancak Google’ı burada kendi oyunundan geçmek zor.

DAHA İYİ BİR TASARIM İÇİN: OUTLOOK

 

İOS’taki gibi, Android’deki Outlook da mükemmel bir seçenektir. Hızlıdır, kurulumu ve kullanımı kolaydır ve çok fazla seçenekle sizi rahatsız etmez.

İOS sürümü hakkında harika olanların çoğu hala burada harika: uygulama harika görünüyor (özellikle de Gmail’in biraz çılgın tasarımıyla karşılaştırıldığında), hızlı ve e-postanızı hızlı ve kolay bir şekilde almanızı sağlıyor. Gelen kutunuza, aramaya ve takvime ayrılan altta bulunan üç sekme de bu kadar yararlıdır. Böylece, daha önce kazandığınız eski bir e-posta, bir sonraki toplantınız ve gelen posta arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır.

Gmail’le karşılaştırıldığında, burada sadece daha az var – ihtiyacınız olan tek şey basit bir e-posta uygulamasıysa iyi, ancak daha ciddi e-posta kullanıcıları muhtemelen Gmail’le uğraşmak isteyecek.

DİĞER SEÇENEKLER

Sonuçta, e-posta uygulamaları tercihe göre geliyor ve sürekli yeni seçenekler çıkıyor. Ve en iyi kısmı, çoğu ücretsiz, yani yeni bir tane indirmek için size bir şey mal olmayacak ve sizin için olup olmadığını görmek için kendiniz denemek anlamına gelir.

EDISON YAZILIMI EDISON MAIL

İYİ ŞEYLER

 • Hızlı yanan
 • Basit ve minimal tasarım
 • Kolay üyelikten çıkma özellikleri

KÖTÜ ŞEYLER

 • İplik sistemi kötü, sade ve basittir
 • Bazı gizlilik endişeleri
 • Kazanılmış veya kapatılmış olabilir

BLOOP AIRMAIL (IOS)

İYİ ŞEYLER

 • Çok özelleştirilebilir
 • Çok sayıda granül seçeneği
 • Airmail ile masaüstünde iyi çalışır

KÖTÜ ŞEYLER

 • Mükemmel ücretsiz e-posta uygulamalarının dünyasında 5 ABD doları
 • sadece iOS

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here