FIFA 19 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

0
492

FIFA 19 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

 

Bütün oyuncular gözlerini 29 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanmaya başlayacak olan FIFA 18 World Cup’a çevirdiği şimdilerde, EA Sports serinin yeni oyununu geliştirme aşamalarını sürdürüyor. Peki FIFA 19 ne zaman satışa çıkacak? Oyun hangi platformlarda yer alacak?

Şimdilerde FIFA 18 World Cup’a geri sayım başladı. EA Sports, FIFA 19 için çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettiriyor. Yeni oyunda ne gibi özelliklerin olacağı kullanıcılar tarafından çok fazla merak ediliyor.

FIFA 19 Demo Ne Zaman Yayınlanacak?

Serinin yeni oyunu henüz çıkmadan önce demo sürümünün yayınlanacağı düşünülüyor. Geçtiğimiz sene 12 eylülde çıkan demonun bu yıl 11 Eylül 2019 yılında yayınlanması düşünülüyor. Ayrıca FIFA 19 demo, bilgisayarın yanı sıra PS4 ile XOne için de indirilebilecek.

 

FIFA 19 Ne Zaman Çıkacak?

Geçen 10 sene içinde FIFA, sadece 1 kez (2009 yılında) eylül ayı haricinde satışa çıktı. Bu sene olağanüstü bir gelişme yaşanmaz ise, FIFA eylül ayında çıkacak. Çıkan bazı iddialara göre, Origin Access hesabı sahipleri, oyuna 21 Eylül’de ulaşabilecekler. Diğer kullanıcılar için 25 eylül tarihinde FIFA 19’a sahip olacak.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here