En akıllı telefon, Samsung Note 9…

0
285

En akıllı telefon, Samsung Note 9…

Piyasaya sürüldükten sonra, piyasadaki en akıllı telefonlardan olacak Samsung Note 9, gelen raporlara göre çok heyecanlandıran özelliklere sahip olmayacak.

Samsung, Note modellerinde kullandığı şık tasarım, bol güç, hızlı performans, muhteşem Super AMOLED ekran gibi özellikler Note 9 içinde kullanacak. Özellikleri nedeniyle de beklentileri karşılamayacağı için, en sıkıcı yeni akıllı telefon modelleri arasında olabilir.

Samsung Galaxy S9 ile Galaxy S9 Plus, şuan için piyasadaki en akılı telefonlardan ikisi fakat satışlarda yaşanan düşüş, Galaxy S8+ serisi telefonlara benzemesinden kaynaklanıyor.  Fakat Samsung hayranları Damsung Note 9 ile de beklentilerini karşılayamayacak çünkü yine tekrarlardan oluşturulmuş bir model olarak satışa sunulacak.

Samsung Note 9 özellikleri

Samsung Galaxy Note 9 ile ilgili gelen haberler içerisinde en dikkat çeken özellik, parmak izi sensörüne sahip ilk telefon olacağı yönündeydi. Fakat parmak izi sensörünün Note 9’a eklenemeyeceği ortaya çıktı. Raporlar doğrultusunda bu özelliğin Galaxy S10’da olacağı belirtildi.

Bixby yeni versiyonu telefonu almak için yeterli mi?

Samsung yöneticisi tarafından yapılan açıklamaya göre, Bixby yeni versiyonuna sahip olacak ilk akıllı telefon Samsung telefonu Galaxy Note 9 olacak. Yapay zeka patronu Gray G. Lee, Bixby 2.0 bundan sonraki Samsung’un akıllı telefonlarında da olacağını belirtti. Bixby 2.0 özelliği ile gürültülü ortamda iyi duyma özelliği, geliştirilmiş dil ve hızlı yanıt verme süresi gibi özelliklere sahip olacak Samsung Galaxy Note 9, beklentileri karşılayacak mı zamanla görülecek.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here